מיטות יוקרה
בין אם המיטה שלכם כבר ישנה מידי, לא נוחה, התחילה לחרוק, או סתם בא לכם להשתדרג ולהתחדש, יש כמה דברים שחשוב שתדעו לפני קנייה של מיטה חדשה. ראשית, לא מומלץ להתפשר על חומרי הגלם ועל האיכות הגבוהה ביותר, על מנת לאפשר את חוויתה שינה הטובה ביותר, וכמובן, על מנת שהמיטה תחזיק מעמד לאורך זמן רב. בנוסף, עיצוב יוקרתי, ומראה מודרני, לא אמור לבוא על חשבון הנוחות. הקפידו בכל זאת על בחירה של חומרים אורטופדיים, כך תוכלו להבטיח כי השינה שלכם תהיה בריאה וטובה.

מיטה זוגית יוקרתית

כיום, לזוגות רבים חשוב במיוחד העיצוב של חדר השינה שלהם, והמיטה הזוגית שלהם בפרט. אנחנו מציעים מגוון רחב של מיטות זוגיות יוקרתיות, שיכולות להתאים לכל זוג. כמובן שאנו דואגים לשמור על איכות החומרים, על מוצרים אורטופדיים, נושאים תו תקן, ובאיכות הגבוהה ביותר. כך שעיצוב, איכות, ונוחות, יתקיימו בעת ובעונה אחת. בנוסף, אנו מעניקים ייעוץ אישי לכל לקוח, על מנת להתאים לו את המיטה הנכונה ביותר.

מיטה זוגית מעץ מלא

אין ספק שגם העיצוב וחומרי הגלם משפיעים על איכות השינה שלנו. לכן, מומלץ להימנע מקנייה של מוצרים בעלי חומרי גלם לא עמידים, ולא איכותיים. קיימת עדיפות גבוהה לחומר גלם יציב, אמין, כמו עץ מלא. כאשר משתמשים בחומרי גלם ברמה הגבוהה ביותר, איכותיים, ועמידים, ניתן להבטיח כי המוצר, במקרה הזה, המיטה, תחזיק לאורך שנים רבות. ואתם תוכלו להנות מראש שקט, ומשינה בריאה, יציבה, וטובה יותר.

מיטה מתכווננת זוגית

בעקבות המודעות ההולכת וגדלה בנושא איכות השינה, נוצרה המיטה המתכווננת. מדובר במיטה שבה ניתן להזיז מגוון חלקים, הרגליים, הגב, והצוואר, וזאת בעזרת שלט אשר מחובר למנגנון פשוט וקל לתפעול. הרעיון מאחורי המיטה המתכווננת הינו להעניק חווית שינה איכותית. בחנות  שלנו קיימים מספר דגמים של מיטות מתכווננות, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם, ולהעניק לכם ייעוץ בתחום, על מנת שתוכלו לקנות את המוצר המתאים ביותר עבורכם.