ספה וחצי
את ספות הנוער המודרניות לא כולם מכירים. אחת מהספות המודרניות היא הספה וחצי. זו מערכת שינה המותאמת לנוער וכוללת מזרון אורטופדי הניתן לשינוי המנח בחלק העליון של המיטה.
מיטות אלה נחשבות לרמה הגבוהה ביותר של מיטות הנוער. מערכת שינה זו לא מצריכה הפיכת המזרון האורטופדי וניתן לכוון את המיטה על-ידי מנגנון מיוחד המקנהתמיכה לעמוד השידרה ושמירה על הגב. הספה וחצי היא הדבר הכי קרוב לשלמות בכל המדובר במיטות נוער.

ספה נפתחת

מלבד ספה וחצי, ישנן אופציות לשינה טובות ואיכותיות לנוער כמו הספה הנפתחת. ספה נפתחת יכולה לשמש את הנער או הנערה ליום יום, לארח חברים בחדר הפרטי מבלי להפריע לשאר בני המשפחה ולהינות ממיטה איכותית בשעות הלילה.

ספה נפתחת למיטה זוגית

אופציה מצויינת נוספת לשינה לנוער היא ספה נפתחת למיטה זוגית . מיטה מסוג זה מאפשרת לנער או לנערה לארח חברים וקרובי משפחה לסופי שבוע וחופשים בחגים ובחופש הגדול. נערים ונערות בגיל תיכון יכולים לארח בספה נפתחת למיטה זוגית את בן או בת הזוג שלהם. הספות הללו מיוצרות מחומרים איכותיים בכדי שיחזיקו להרבה שנים, ולאפשר להורים להעביר הלאה את הספות הללו לאחים ולאחיות הקטנים יותר במשפחה.

מיטות עם ארגז מצעים

אחד האלמנטים החשובים במיטת נוער הוא ארגז המצעים. ארגז המצעים לרוב משמש את הנער או הנערה לאיכסון צעצועים, ספרים ומשחקים שונים. מיטות עם ארגז מצעים יכולות לבוא בשלל צבעים לפי הבחירה של הנער. המיטות הללו מאוד פרקטיות וחוסכות מקום לא מבוטל לאיחסון ציוד לימודי או כל ציוד אחר של הנער.

בחירת מיטה לנוער

בגילאי נוער הגוף מתפתח וגדל ואיתו גם מופיעים תסמינים של כאבי גדילה או בעיות הקשורות לגב ולעמוד השידרה. לכן, הבחירה במיטה המתאימה היא חשובה.
פירטנו במאמר את היתרונות של ספה וחצי לנוער, של המיטה הנפתחת ושל המיטות עם ארגז מצעים. בכדי לבחור מיטה מתאימה מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע המנוסים בתחום. אחד מהם הוא צוות החנות "גוד סליפ" המתמחים בהתאמה של מיטות ומזרונים ללקוחות שלהם. הזמינו מיטה מהקטלוג של האתר "www.good-sleep.co.il" או צרו קשר  בכדי לבחור את מיטת הנוער הטובה ביותר לילדכם.